Müşteri Borç Detayı Sorgu (Ö.Portalı)

Bu bölüm tam içeriği çok yakında yayınlanacaktır.

Müşteri borç detay kalemleri sorgu (ö.portal) dış yönlü servis yapısı

Lidio işyeri ödeme portalı ile ödeme yapacak kullanıcılarınıza, sistemlerinizdeki (ERP/muhasebe) gerçek zamanlı borç kayıtlarını listeleyerek, bunlar arasından seçim yaparak ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Yapılan ödemelerin Lidio ödeme notifikasyonu ile sistemlerinize bildirimini sağlayabilir, alınan ödemeleri anında sistemlerinize işleyebilirsiniz. Bu şekilde kendi sistemleriniz ile işyerinize özel Lidio ödeme portalını tam entegre şekilde çalıştırabilirsiniz.

Müşteri Borç Detay Kalemleri Sorgu servis yapısı ile:
İşyeri ödeme portalında, müşterinize ait sistemlerinizdeki gerçek zamanlı açık borç kalemlerini listeleyebilir ve müşterinin seçimi bunlar arasından yapmasını sağlayabilirsiniz.
Listelenen kalemlerden yalnızca birinin seçilebilmesi, çoklu seçime izin verilmesi veya borç kalemleri ile birlikte serbest ödeme (açığa ödeme) seçeneğinin sunulması, işyeri tercihine bağlı konfigüratiftir.
Borç kalemlerinin kısmi/tam tutar olarak ödenebilmesi tercihi ve sadece gösterim için listelenip, online ödemeye kapalı bir kalem olmas, ilgili servis response parametreleriyle yönetilebilmektedir.

Lidio İşyeri Ödeme Portalı

Lidio işyeri ödeme portalı ile online tahsilat gerçekleştirmek istediğiniz tüm B2B veya B2C projeler için, dakikalar içerisinde tamamen işyerine özel bir tahsilat portalına sahip olabilirsiniz.