İşyeri Ödeme Portalı

B2B / B2C tahsilatlar için size ait online kanalınız olmasa dahi, logo, görsel ve içeriklerinize yer verebildiğiniz, sizin domain adınızla çalışabilen, tercihlerinize göre konfigüre edilebilir ödeme portalınız ile hemen online ödeme alabilirsiniz.

Genel bakış

Lidio İşyeri Ödeme Portalı çözümü ile online tahsilat gerçekleştirmek istediğiniz tüm B2B veya B2C projeler için, dakikalar içerisinde tamamen işyerine özel bir tahsilat portalına sahip olabilirsiniz.

İşyeri Ödeme Portalı ile en basit entegrasyonsuz kullanımdan, Lidio'nun portalı destekleyen işyeri servisleri entegrasyon fonksiyonları ile uçtan uca ERP/muhasebe sistemlerinizle entegre kullanıma kadar her teknik sofistikasyon seviyesine göre kullanım esnekliği sunulur.

Tahsilat portalınızın her biri isteğe bağlı ve konfigüratif birçok işyerinize göre özelleşitirme esnekliği sunar. Portalın çağrılacağı domain isminden, sayfa içerisinde logo ve görsel kullanımlarına, tahsilat esnasında login ve doldurulacak bilgi seçeneklerine, aşağıdaki seçenekler işyeriniz tercihine göre konfigüre edilebilir.

Özelleştirilebilir konfigüratif özellikler

İşyeri tahsilat portalına, işyerinize ait bir domain/subdomain üzerinden (Lidio'nun portal IP'lerine yönlendirme yaparak) giriş sağlanabilir. Bu tercih edilmediğinde Lidio domaini üzerinden bir URL ile de giriş sunulabilir.
Portal içerisinde işyerinize ait "logo", kurumsal "görseliniz" ve tahsilat sayfası dışında yer vermek isteyeceğiniz içerik sayfalarına (ör. Kullanım Şartları, İletişim Bilgileri, Aydınlatma Metni vb.) yer verilebilir.
Tahsilat sayfalarına giriş için kullanıcılara loginli, loginsiz giriş seçenekleri sunabilirsiniz. Loginli girişte şifreli, şifresiz girişler ve isteğe bağlı SMS OTP ile ek doğrulama seçeneği sunabilirsiniz.
Kullanıcıların ödeme için serbest tutar girerek, ön tanımlı (genel/segmente özel) ödeme kalemlerinden seçerek, kullanıcıya özel borç bakiyesi veya borç kalemlerinden seçim yaparak ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu seçeneklerinin hangilerinin aktif olacağını, tam/kısmi ödenebilirliği ve tekli/çoklu seçim tercihinize belirleyebilirsiniz.
Tahsilat sayfası içerisinde kullanıcıdan alınacak bilgi alanlarını, isteğe bağlı ek özel alanları, bu alanların opsiyonel, zorunlu, ön tanımlı seçim tercihlerini belirleyebilirsiniz.
Lidio Hosted Ödeme Sayfalarının tüm özellikleri, ödeme seçenekleri, 3DS opsiyon ve kuralları, taksit kuralları, puan kullanım tercihleri vb. tümü ödeme portalı için de geçerlidir.
Lidio'nun desteklediği Tanımlı İşyeri Servisleri Ile Entegrasyon özellikleri ile loginde bilgi doğrulama ya da auto login, kullanıcı borç bakiye/detay bilgisi aktarım, ödeme sonuçlarının ERP/muhasebeye işlenmesi özelliklerinden yararlanılabilir.